Василь Семенюк

Народився   19 вересня 1957 року. В с. Чорний Потік Надвірнянського району Івано - Франківської області.
У 1978 році закінчив Львівське училище прикладного та декоративного мистецтва ім. їв. Труша відділ «худ. Обробки металу« Викладачі з фаху: Лучинський О.П., Мороз СІ. У 1987 році закінчив Український поліграфічний інститут ім. їв. Федорова ( відділ Графіки) Працює   в основному в галузях: живопис на склі , станкова графіка , тиснення   на шкірі. Постійно бере  участь у різноманітних міжнародних, всеукраїнських виставках (більш 200). Мав 14 Персональних Виставок, серед яких:
1986    - музей архітектури та побуту.м.Львів
1987    - музей Етнографії. м. Львів
2007 - ювілейна виставка . Музей Етнографії. м.Львів
Основні роботи :
Серія «Пісні про не знищеність матерії« за мотивами творів Б.-І.Антонича
Серія «Я для тебе горю український народе« за мотивами поезії В.Симоненка
З 1987 року член Національної спілки Художників України
Нагороджений дипломами : лауреата «Виставка - графіки малих форм« 1989 рік м. Вільнюс, таза естамп по мотивам творів В.Симоненка . Республіканська виставка   м.Київ
На кафедрі працює з 1995 року з 2009 - доцент кафедри академічного живопису ЛНАМ. Постійно виступає по радіо «Незалежність«, обласному радіо та телебаченні про    творчість та життєвий шлях видатних письменників та художників XX століття. Оформив більше 10 книжок. Підготував до друку альбом 180 ілюстрацій «Я для тебе горю український народе«, за мотивами Василя Симоненка (написано вступну статтю та післямову) .
У 2009 році - присвоєно державне звання "Заслужений діяч мистецтв Укра'іни"