Перелік виставок:

- 2009       перша персональна виставка в галереї "Зелена канапа", м. Львів;
- 2010       проект «Місто» в галереї Дзиґа, м. Львів;
- 2011       участь в колективних виставках МО ”Леміш”, м. Львів;
- 2011       персонала виставка ”Кут”, МО ”Леміш”, м. Львів;
- 2011       персональна виставка в галереї "Зелена канапа", м. Львів.

Соломія Ковтун

Соломія Ковтун народилася 1984 року в м. Золочів, Львівської області. У 2008 році закінчила Львівський Національний Медичний Університет імені Данила Галицького. У 2007 році поступила у Львівську Національну Академію Мистецтв, факультет декоративно-прикладного мистецтва.

За фахом Соломія медик, а в глибині своєї душі мистець, і ці два основні напрямки у житті вона вміло поєднує і розвиває. Всі емоції, які Соломія переживає у щоденній праці з людьми вона переносить на полотно, створюючи прекрасні художні образи наповнені глибоким філософським змістом. Тому кожне живописне полотно художниці є живим і емоційно переосмисленим.

Листопад 2011р. - виставка живопису Соломії КОВТУН у галереї “ЯРОВІТ”

В експозиції виставки представлено кращі роботи автора, створені впродовж п’яти років творчої діяльності. Більше 30 живописних полотен формують декілька основних сюжетних ліній: міська архітектура, світ природи та натюрморт.

В роботах дивним чином співіснують драма і надія; сліпі, темні, суцільні  фасади і навпаки, відкриті отвори віконниць, воріт, дорогоцінні клаптики неба; там живе  і буде жити бажання зустрічі, і бажання бачити друга, бажання любити , і бачити широчінь світу. Енергія кольору, експресивного, як несподіваний контраст, що буває у серця, що справді хоче любити, надає роботам раптовий неочікуваний вимір; експресія і є той самий результат, який максимально можна вимагати від живопису, який переповнює серце. Це справді урбаністичні роботи.    Неповторні вирази фасадів, балконів, віконних рам, барокових ліпнин над овалами слухових віконець – це ті обличчя , що супроводжують людину , що йде по вулицях з дитинства рідного міста, сподіваючись на зустріч, на розмову, на радість, на настрій, що дає змогу сподіватись на щасливе майбутнє.

                                                                 Дмитро Корсунь, художник, м. Київ.

Виставка живопису «Те саме…» Соломії Ковтун

23 серпня 2011 року молода художниця Соломія Ковтун відкриватиме в галереї «Зелена канапа» свою виставку живопису під назвою «Те саме…»

За словами художниці саме таку відповідь на запитання: «що виставлятимеш?» Отримували її знайомці.

І справді, Соломія малює те саме, що й 2009-того, коли відбувалась її перша персональна виставка в галереї «Зелена канапа», а саме архітектуру її улюбленого міста Львова. Чому? Тому що ці будинки, цей брук, брами і провулки змінювали, залежно від моди, колір стін і види вивісок та реклам, бачили долі сотень родин, зміну десятків епох, гримаси і усмішки на обличчі старовинного міста, а місто, очима людей і поколінь бачило те саме.

Те саме бачитимуть і наші нащадки, адже, сподіваюсь, вони збережуть цю «музику в камені», стару архітектуру, що вже офіційно, є надбанням людства , його історією і майбутнім.

Виставка триватиме до 11 вересня 2011 року.

kultura.lviv.ua/halereji/zhyvopys/7300-vystavka-zhyvopysu-te-same-solomiji-kovtun.html

Вона працює з людьми і творить для людей. Соломія приймає активну участь у різноманітних мистецьких проектах та виставках: участь у проектах “ВЕСЕЛКА” та “ГЕОМЕТРІЯ”; у виставках “Осінній салон”, “Пейзажна виставка” та участь у конкурсі “Art competition”, що організовувався  центром міської історії Центрально-Східної Європи.
                                                                           Дмитро Корсунь
                                                                           Художник, м. Київ.