ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА ІМ. О. НОВАКІВСЬКОГО

Христина Колодій. 13 р. Портрет
Христина Колодій. 13 р. Портрет

Львіська дитяча художня школа ім. Олекси Новаківського була заснована у 1946 р, як мистецька студія для дітей. З 1989 року школа носить ім'я знаного українського художника Олекси Новаківського.

За час свого існування із мурів школи вийшло близько двох тисяч випускників, багато з яких продовжили навчання у середніх спеціальних та вищих мистецьких навчальних закладах.

В різні часи добру славу школи продовжували видатні художники-педагоги: Роман Турин, Карло Звіринський, Омелян Лещинський, Дмитро Крвавич, Ярослав Захарчишин, Григорій Островський, Наталія Петрук, Роман Петрук, Олександра Крип’якевич, Володимир Риботицький та ін., які сприяли утвердженню прогресивних методик викладання.

Арт галерея, художника Західної України, ЛЬВІВСЬКА ДИТЯЧА ХУДОЖНЯ ШКОЛА ІМ. О. НОВАКІВСЬКОГО, Олександра Борисова. 9 р. Автопортрет з котиком
Олександра Борисова. 9 р. Автопортрет з котиком

Учні школи постійно представляють свою творчість на українських та міжнародних виставках дитячого малюнка в Польщі, Німеччині, Норвегії, Болгарії, Македонії, Чехії, а також в США, Індії, Японії, Ірані, отримують дипломи, нагороди, а сама школа - міжнародне визнання.

З 1995 р. школа перейшла на 8-річний курс мистецького підготовлення дітей від 7 до 15 років. Діти пробують свої сили у малярстві, графіці, скульптурі, вивчають історію мистецтва, композицію, рисунок.

Серед великої кількости мистецьких шкіл Львова Дитяча художня школа ім. Олекси Новаківського посіла одне з чільних місць, роблячи свій вагомий внесок у справу культурно-естетичного виховання дітей та юнацтва нашої держави.

Роман Зьомко

Марта Кузьмяк. 11 р. Копія твору Олекси Новаківського "Собор св. Юра у Львові"
Марта Кузьмяк. 11 р. Копія твору Олекси Новаківського "Собор св. Юра у Львові"

Адреса: 79012, м. Львів, вул. Глінки, 1а

Телефони: (032) 2379570, (032) 2386383

Керівник:    Зьомко Роман Петрович - директор

Написати повідомлення