Персональні виставки:

1994 р., 2000 р. – м. Самбір, музей «Бойківщина»
1995 р. – м. Миколаїв, музей «Славетних імен»
1998 р. – м. Стрий , музей «Верховина»
1998 р. – м. Жовква, районний Народний дім
1998 р. – м. Львів, музей архітектури і побуту «Шевченківський гай»
2001 р. – м. Трускавець, художній музей Михайла Біласа
2002 р., 2004 р., 2005 р. – м.  Луцьк, галерея «Крайня хата»
2003 р. – м. Львів, фонд імені Андрея Шептицького
2008 р. – м. Львів, галерея «АРТ-11»
2011 р. – м. Львів, галерея «Яровіт»
2011 р. – м. Львів, КМЦ «Львів»
   
 Твори художника зберігаються в музеях та приватних колекціях України, Росії, Польщі, Німеччини, Італії, США, Канади, Кореї…

Cтепан Пісьо

Художник

   Степан Пісьо народився 12 вересня 1972 року в смт. Меденичі на Львівщині. В 1996 році закінчив Львівський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю архітектор. Вчитель з живопису Заслужений художник України п. Мар’ян Тарнавський.

 Творчість Степана Пісьо припадає на час як протистояння, так і мудрого співвідношення реалістичного і знаково-символічного малярства в українському мистецтві.

У картинах Степана світ у якому ще залишилися клаптики природної первозданності, у яких відчувається невидима присутність людини. Тут все дихає і пахне сіном, плаєм, українським краєвидом, що поступово втрачає свою автентичність. Карпатські краєвиди з запашними царинками чи дрібними камінцями на берегах річок та спокійні плеса озер. А вода, що біжить від природності свого єства до урбанізації міста, селища, пливе і гомонить як у тихому спокої так і у перепадах своєї долі. Вона, виокремлена мистецьким оком, лягає на полотно чистим звуком дотику теплих та холодних відтінків, перероджуючи момент сполучення неба з землею, сонця з водою, яке відображається на водній гладі озер чи  бистрині гірських потоків.

            На його полотнах завмирає миттєвість природи. Просторовість пейзажів передається у віддзеркаленні світла сонця, місяця на воді і оця гра світла – своєрідна імпресія  йому дуже добре вдається та робить його роботи цікавими і вирізняє їх із оточуючого мистецького середовища.

Др. Ярослав Кравченко,професор кафедри історіїта теорії мистецтва ЛНАМ