5 оновлень на сторінках сайту


Львівська академія мистецтв

Львівська академія мистецтв є неповторною своїм декоративно-ужитковим спрямуванням, добором навчальних дисциплін, синтезом провідних сучасних тенденцій мистецтва і глибинних традиційних тез (перейти на сайт академії).

Посилання сайту

ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова
Погода в Львові

Новини

18 10 2013 У Львові представили виставку інтимних «домашніх» сцен «Солодка втеча»


У мистецькій галереї «Зелена канапа» представили виставку Наталії Бартків «Солодка втеча», інформує кореспондент Вголос.


17 10 2013 Масштабна виставка українського сучасного мистецтва повертається до Львова


Із Польщі до Львова повертаються твори, які представляли українське сучасне мистецтво на трієнале «Український Зріз. Лиман». Понад 100 творів 40 українських митців упродовж жовтня виставлялись у п’ятьох галереях Любліна. Такої масштабної експозиції сучасного українського мистецтва за кордоном не бул...


08 10 2013 Виставка Мирослави Лозюк - Кольору забагато не буває


6 жовтня 2013 - 3 листопада 2013, Щось цікаве (пл. Ринок, 13)

Вартість: вхід вільний


08 10 2013 ІХ Міжнародний симпозіум гутного скла


7-14 жовтня 2013, у Львівській національній академії мистецтв відбудеться ІХ Міжнародний симпозіум гутного скла, участь в якому візьмуть художники, мистецтвознавці та представники навчальних закладів Європи, США, Мексики, Японії, України....


05 10 2013 50 емоцій

4 жовтня Львів побачив новий художній проект «50». Автори поставили собі за мету зібрати в одому місці найскладніші творчі емоції.


27 09 2013 Олександр Сухоліт в чемодані привіз до Львова оголених жінок


25 вересня 2013р. в галереї Гері Боумена у Львові відкрилася перша персональна виставка відомого скульптора та художника Олександра Сухоліта. Митець привіз на показ львівській публіці кілька десятків своїх рисунків та кілька невеликих скульптур....


25 09 2013 Виставка живопису Альфонса Кулаковського


27 вересня 2013 - 27 жовтня 2013, Музей етнографії та художнього промислу (пр. Свободи, 15)


Displaying results 8 to 14 out of 150

< Previous

1

2

3

4

5

6

7

Next >

Львівські художники у картинах відтворили історію вулиці Коперника

У Палаці мистецтв у Львові за підсумками пленеру «В просторі мистецького кварталу» відкрилася виставка робіт львівських художників. Репрезентовані картини у деталях відтворюють історичну цінність архітектури на вулиці Коперника.

Пленер «В просторі мистецького кварталу» був розпочатий з ініціативи Львівської обласної організації Національної Спілки художників України (ЛОО НСХУ) 31 жовтня – у День святого Луки. Саме в День свого покровителя львівські митці вирішили відзначити 15-ту річницю діяльності Палацу мистецтв, а тому організували пленер, що тривав упродовж листопада на вулиці Коперника.

Також однією з причин проведення пленеру стало те, що місцеві історики – Богдан Білан та Ігор Осідач почали писати книгу про вулицю. «Звісно, ми не могли оминути увагою Палац мистецтв. І тому прийшли до пана Олега Микити, голови Спілки художників Львівщини, який запропонував провести пленер, – розповів ЗІКу Богдан Білан. – На пленер зійшлося багато художників. І вони настільки захопилися роботою, що ми кілька разів відкладали початок виставки. Сьогодні ми її відкрили і кожен може реально оцінити те мистецтво, яке художники віднайшли на вулиці Коперника».

Головне завдання пленеру та виставки робіт учасників – привернути увагу до мистецької та історичної цінності архітектури на вулиці Коперника, яка є одним із центів творчості та культури міста.

Голова ЛОО НСХУ Олег Микита зазначив: «На виставці ми представили історію вулиці Коперника. Для чого це потрібно? Через історію, інформацію та мистецтво ми можемо глибше долучити і донести громаді цінності, які маємо. І якоюсь мірою навіть можна порівняти: яке майбутнє ми будуємо в архітектурі і що маємо сьогодні насправді».

Одним із аспектів виставки стане аукціон, частина коштів з якого піде на видавництво книги про вулицю Коперника.


zik.ua/ua/news/2011/11/22/320642

Невідомі ескізи да Вінчі знайдені у Луврі

На зворотній стороні картини знаменитого італійського живописця Леонардо да Вінчі, яка виставлена в Луврі, виявлені невідомі раніше ескізи.
Зі слів представників музею, працівники Лувра почали знімати зі стін картини да Вінчі, які включені в программу по реставрації і додатковрму вивченню. Коли зі стіни була знята картина «Мадонна з малям зі Святою Анною» на її зворотньому боці були помічені два ледве помітні ескізи.
Один з них зображує голову коня, інший – череп.
Працівники Лувра були вражені побаченим.
«Мадонна з малям зі Святою Анною» була написана на початку XVI століття, і до цих пір про малюнки на її зворотньому боці не було нічого відомо.
Дослідивши ескізи за допомогою спеціальної апаратури, експерти дійшли висновку, що на зворотньому боці картини були не два, а три малюнки.
Крім черепа і голови коня на дошці було зображення маленького Ісуса, що бавився з ягнятком.
Експерти не виключать, що ескізи могли бути виконані самим Леонардо.

З матеріалів Газета.ru