5 оновлень на сторінках сайту


Львівська академія мистецтв

Львівська академія мистецтв є неповторною своїм декоративно-ужитковим спрямуванням, добором навчальних дисциплін, синтезом провідних сучасних тенденцій мистецтва і глибинних традиційних тез (перейти на сайт академії).

Посилання сайту

ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова
Погода в Львові

Новини

25 09 2013 Виставка живопису Ольги Кваша


24 вересня 2013 - 13 жовтня 2013, Галерея сучасного мистецтва "Зелена канапа" (вул. Вірменська, 7)


25 09 2013 Мистецький проект «Львівське - Ретро»


20 вересня 2013 - 6 жовтня 2013, Культурно-мистецький центр "Львівський Палац мистецтв" (вул. Коперника, 17)


25 09 2013 У Луцьку відкриють унікальну виставку плакатів


27 вересня в арт-галереї «Луцьк» (вул. Б. Хмельницького, 1) о 16:30 відкриється унікальна виставка театрального плаката. Її можна буде відвідати: 27 вересня до 18:00, 28 і 29 вересня з 10:00 до 18:00. Вхід вільний. Про це «Волинській правді» повідомили на сайті театру-студії «Гармидер»...


23 09 2013 В Івано-Франківську в фортечній галереї «Бастіон» відкрилася виставка митців-аматорів

23 вересня 2013р. мистецьке об’єднання ART people презентувало виставку «Дозвілля». Головно на ній представлені роботи івано-франківських митців-аматорів, а також вперше свої роботи у Івано-Франківську представляє львівський майстер художньої вишивки....


23 09 2013 У Львові відкрили виставку китайського живопису


20 вересня, у Мистецькій галереї Гері Боумена (вул. Наливайка 18) відкрилася виставка живопису китайського художника Джу Джен Мао.


18 09 2013 Виставка картин Ігора Калінаускаса


З 18 вересня по 02 жовтня 2013 року Мистецька галерея Гері Боумена (в приміщенні «Британського клубу», вул. Наливайка, 18, 2 поверх) відбуватиметься виставка картин Ігоря Калінаускаса...


17 09 2013 На виставці «Ардекох» львів’янам пропонують побачити Гоголя у жіночому вбранні


На виставці «Ардекох», яка відкрилася сьогодні, 3 вересня, у львівській галереї «Зелена канапа», відвідувачам пропонують побачити не зовсім звичного художника Юрка Коха. Цього разу старі і нові роботи об’єднує стиль ар-деко. Серед портретів, які представлені на експозиції, можна пізнати обличчя пись...


Displaying results 15 to 21 out of 150

< Previous

1

2

3

4

5

6

7

Next >

Львівські художники у картинах відтворили історію вулиці Коперника

У Палаці мистецтв у Львові за підсумками пленеру «В просторі мистецького кварталу» відкрилася виставка робіт львівських художників. Репрезентовані картини у деталях відтворюють історичну цінність архітектури на вулиці Коперника.

Пленер «В просторі мистецького кварталу» був розпочатий з ініціативи Львівської обласної організації Національної Спілки художників України (ЛОО НСХУ) 31 жовтня – у День святого Луки. Саме в День свого покровителя львівські митці вирішили відзначити 15-ту річницю діяльності Палацу мистецтв, а тому організували пленер, що тривав упродовж листопада на вулиці Коперника.

Також однією з причин проведення пленеру стало те, що місцеві історики – Богдан Білан та Ігор Осідач почали писати книгу про вулицю. «Звісно, ми не могли оминути увагою Палац мистецтв. І тому прийшли до пана Олега Микити, голови Спілки художників Львівщини, який запропонував провести пленер, – розповів ЗІКу Богдан Білан. – На пленер зійшлося багато художників. І вони настільки захопилися роботою, що ми кілька разів відкладали початок виставки. Сьогодні ми її відкрили і кожен може реально оцінити те мистецтво, яке художники віднайшли на вулиці Коперника».

Головне завдання пленеру та виставки робіт учасників – привернути увагу до мистецької та історичної цінності архітектури на вулиці Коперника, яка є одним із центів творчості та культури міста.

Голова ЛОО НСХУ Олег Микита зазначив: «На виставці ми представили історію вулиці Коперника. Для чого це потрібно? Через історію, інформацію та мистецтво ми можемо глибше долучити і донести громаді цінності, які маємо. І якоюсь мірою навіть можна порівняти: яке майбутнє ми будуємо в архітектурі і що маємо сьогодні насправді».

Одним із аспектів виставки стане аукціон, частина коштів з якого піде на видавництво книги про вулицю Коперника.


zik.ua/ua/news/2011/11/22/320642

Невідомі ескізи да Вінчі знайдені у Луврі

На зворотній стороні картини знаменитого італійського живописця Леонардо да Вінчі, яка виставлена в Луврі, виявлені невідомі раніше ескізи.
Зі слів представників музею, працівники Лувра почали знімати зі стін картини да Вінчі, які включені в программу по реставрації і додатковрму вивченню. Коли зі стіни була знята картина «Мадонна з малям зі Святою Анною» на її зворотньому боці були помічені два ледве помітні ескізи.
Один з них зображує голову коня, інший – череп.
Працівники Лувра були вражені побаченим.
«Мадонна з малям зі Святою Анною» була написана на початку XVI століття, і до цих пір про малюнки на її зворотньому боці не було нічого відомо.
Дослідивши ескізи за допомогою спеціальної апаратури, експерти дійшли висновку, що на зворотньому боці картини були не два, а три малюнки.
Крім черепа і голови коня на дошці було зображення маленького Ісуса, що бавився з ягнятком.
Експерти не виключать, що ескізи могли бути виконані самим Леонардо.

З матеріалів Газета.ru