5 оновлень на сторінках сайту


Львівська академія мистецтв

Львівська академія мистецтв є неповторною своїм декоративно-ужитковим спрямуванням, добором навчальних дисциплін, синтезом провідних сучасних тенденцій мистецтва і глибинних традиційних тез (перейти на сайт академії).

Посилання сайту

ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова
Погода в Львові

Новини

17 09 2013 У Львові відкрили виставку сакрального мистецтва про смерть


Виставку "Ікона. Реліквія" польського митця Крістофа Соколовскі відкрили у галереї сучасного сакрального мистецтва "ICONART" на вул. Вірменська, 26. Кілька десятків ікон, картин та інсталяцій на сакральну тематику представив митець у рамках "Тижня актуального мистецтва" у Львові....


16 09 2013 В Ужгороді відкрилася виставка культового художника Закарпаття другої половини 20 ст.


Бедзір – це художня епоха, сповнена свободою художньої мови, свободою думки і слова. Це також різноманітні творчі експерименти, намагання перебувати в ритмі свого часу і проглядати майбутнє, а звідси непідлаштування, некон'юнктурність, вірність собі – все те, що отримало лаконічну назву – шістдесятн...


09 09 2013 У Львові представили книгу про секрети малярства в Галичині XV–XVIII століть

У дрогобицькому виданні «Коло» вийшла у світ нова книга Левка Скопа «Українське церковне малярство в Галичині. Техніка і технологія XV–XVIII століть».


03 09 2013 «Кавова еротика»: виставка відкриється у Львові


5 вересня о 18:00 у кав’ярні-галереї «Штука» відкриється виставка графічних етюдів Сергія Резніченка «Кавова еротика». Експозиція триватиме до 14 жовтня, повідомили організатори....


29 08 2013 Виставка Крістофа Соколовскі «Ікона. Реліквія»


30 серпня о 20.30 год, галерея «ICONART» у Львові запрошує на відкриття проекту Крістофа Соколовскі «Ікона. Реліквія».


28 08 2013 У Львові представили пейзажі польського художника Альфонса Кулаковського


Учора, 27 серпня, в Львівському музеї етнографії та художнього промислу (проспект Свободи, 15) відкрили виставку картин «Звідти і звідси», автором яких є польський художник Альфонс Кулаковський....


27 08 2013 На Рівненщині відбувся міжнародний пленер «Дубенський замок»


Цьогоріч до стародавнього міста приїхали досвідчені художники з усієї України, а також Голландії та Молдови. Деякі з них – багаторазові учасники дубенських пленерів. Упродовж двох тижнів митці на своїх полотнах відтворювали місцеві пейзажі, визначні та історичні пам’ятки, а також перлину цього краю ...


Displaying results 22 to 28 out of 150

< Previous

1

2

3

4

5

6

7

Next >

Львівські художники у картинах відтворили історію вулиці Коперника

У Палаці мистецтв у Львові за підсумками пленеру «В просторі мистецького кварталу» відкрилася виставка робіт львівських художників. Репрезентовані картини у деталях відтворюють історичну цінність архітектури на вулиці Коперника.

Пленер «В просторі мистецького кварталу» був розпочатий з ініціативи Львівської обласної організації Національної Спілки художників України (ЛОО НСХУ) 31 жовтня – у День святого Луки. Саме в День свого покровителя львівські митці вирішили відзначити 15-ту річницю діяльності Палацу мистецтв, а тому організували пленер, що тривав упродовж листопада на вулиці Коперника.

Також однією з причин проведення пленеру стало те, що місцеві історики – Богдан Білан та Ігор Осідач почали писати книгу про вулицю. «Звісно, ми не могли оминути увагою Палац мистецтв. І тому прийшли до пана Олега Микити, голови Спілки художників Львівщини, який запропонував провести пленер, – розповів ЗІКу Богдан Білан. – На пленер зійшлося багато художників. І вони настільки захопилися роботою, що ми кілька разів відкладали початок виставки. Сьогодні ми її відкрили і кожен може реально оцінити те мистецтво, яке художники віднайшли на вулиці Коперника».

Головне завдання пленеру та виставки робіт учасників – привернути увагу до мистецької та історичної цінності архітектури на вулиці Коперника, яка є одним із центів творчості та культури міста.

Голова ЛОО НСХУ Олег Микита зазначив: «На виставці ми представили історію вулиці Коперника. Для чого це потрібно? Через історію, інформацію та мистецтво ми можемо глибше долучити і донести громаді цінності, які маємо. І якоюсь мірою навіть можна порівняти: яке майбутнє ми будуємо в архітектурі і що маємо сьогодні насправді».

Одним із аспектів виставки стане аукціон, частина коштів з якого піде на видавництво книги про вулицю Коперника.


zik.ua/ua/news/2011/11/22/320642

Невідомі ескізи да Вінчі знайдені у Луврі

На зворотній стороні картини знаменитого італійського живописця Леонардо да Вінчі, яка виставлена в Луврі, виявлені невідомі раніше ескізи.
Зі слів представників музею, працівники Лувра почали знімати зі стін картини да Вінчі, які включені в программу по реставрації і додатковрму вивченню. Коли зі стіни була знята картина «Мадонна з малям зі Святою Анною» на її зворотньому боці були помічені два ледве помітні ескізи.
Один з них зображує голову коня, інший – череп.
Працівники Лувра були вражені побаченим.
«Мадонна з малям зі Святою Анною» була написана на початку XVI століття, і до цих пір про малюнки на її зворотньому боці не було нічого відомо.
Дослідивши ескізи за допомогою спеціальної апаратури, експерти дійшли висновку, що на зворотньому боці картини були не два, а три малюнки.
Крім черепа і голови коня на дошці було зображення маленького Ісуса, що бавився з ягнятком.
Експерти не виключать, що ескізи могли бути виконані самим Леонардо.

З матеріалів Газета.ru