5 оновлень на сторінках сайту


Львівська академія мистецтв

Львівська академія мистецтв є неповторною своїм декоративно-ужитковим спрямуванням, добором навчальних дисциплін, синтезом провідних сучасних тенденцій мистецтва і глибинних традиційних тез (перейти на сайт академії).

Посилання сайту

ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова
Погода в Львові

Новини

27 08 2013 Діалог. Не мовчіть про прекрасне


Саме цією проблемою переймаються молоді художники Львова. Вони хочуть говорити, чути, відчувати свого споглядача і разом з ним творити. Так виникла ідея виставки «Діалог», яка відбулася в галереї «Музей Ідей» протягом 19 червня-16 липня 2013р....


05 07 2013 Запрошуємо виставку Наталі Русецької <<Перед собою>>


9 липня о 17 год в галереї «ICONART» (м.Львів) - відкриття виставки Наталі Русецької «Перед собою».


04 07 2013 У Львові працює виставка польських дизайнерів

У Львівській національній академії мистецтв відкрили виставку польського дизайну «UNPOLISHED – YOUNG DESIGN FROM POLAND». Тут представлено найцікавіші проекти останніх років, які репрезентують молоді митці з Польщі. Виставка експонуватиметься до 31 липня....


04 07 2013 У Львові діє дитяча мистецька школа «Арт-літо»

Липень для львівської дітвори буде цікавим і творчим. Адже з 3 до 20 липня у місті діє мистецька школа «Арт-літо». На дітей чекають творчі майстер-класи, екскурсії у музеї, галереї, перегляди фільмів, прогулянки містом, тематичні пікніки та цікаві мистецькі лекції....


19 06 2013 Персональна виставка Світлани Семанів «Голос Всесвіту»


11-30 червня 2013р. у галереї сучасного мистецтва "Зелена канапа" (м. Львів, вул. Вірменська, 7) - нова персональна виставка живопису


19 06 2013 Персональна виставка Володимира Костирка


Персональна виставка картин одного із найяскравіших представників постмодерного живопису у Львові відкрита 21 травня 2013 - 21 червня 2013, 12:00 - 17:00, крім понеділка та неділі, Гердан (вул. Руська, 4)....


19 06 2013 Виставка Сергія Васильківського «Українська доля Дикого поля»


31 травня 2013 - 30 червня 2013, Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького (пр. Свободи, 20)


Displaying results 29 to 35 out of 150

< Previous

1

2

3

4

5

6

7

Next >

Львівські художники у картинах відтворили історію вулиці Коперника

У Палаці мистецтв у Львові за підсумками пленеру «В просторі мистецького кварталу» відкрилася виставка робіт львівських художників. Репрезентовані картини у деталях відтворюють історичну цінність архітектури на вулиці Коперника.

Пленер «В просторі мистецького кварталу» був розпочатий з ініціативи Львівської обласної організації Національної Спілки художників України (ЛОО НСХУ) 31 жовтня – у День святого Луки. Саме в День свого покровителя львівські митці вирішили відзначити 15-ту річницю діяльності Палацу мистецтв, а тому організували пленер, що тривав упродовж листопада на вулиці Коперника.

Також однією з причин проведення пленеру стало те, що місцеві історики – Богдан Білан та Ігор Осідач почали писати книгу про вулицю. «Звісно, ми не могли оминути увагою Палац мистецтв. І тому прийшли до пана Олега Микити, голови Спілки художників Львівщини, який запропонував провести пленер, – розповів ЗІКу Богдан Білан. – На пленер зійшлося багато художників. І вони настільки захопилися роботою, що ми кілька разів відкладали початок виставки. Сьогодні ми її відкрили і кожен може реально оцінити те мистецтво, яке художники віднайшли на вулиці Коперника».

Головне завдання пленеру та виставки робіт учасників – привернути увагу до мистецької та історичної цінності архітектури на вулиці Коперника, яка є одним із центів творчості та культури міста.

Голова ЛОО НСХУ Олег Микита зазначив: «На виставці ми представили історію вулиці Коперника. Для чого це потрібно? Через історію, інформацію та мистецтво ми можемо глибше долучити і донести громаді цінності, які маємо. І якоюсь мірою навіть можна порівняти: яке майбутнє ми будуємо в архітектурі і що маємо сьогодні насправді».

Одним із аспектів виставки стане аукціон, частина коштів з якого піде на видавництво книги про вулицю Коперника.


zik.ua/ua/news/2011/11/22/320642

Невідомі ескізи да Вінчі знайдені у Луврі

На зворотній стороні картини знаменитого італійського живописця Леонардо да Вінчі, яка виставлена в Луврі, виявлені невідомі раніше ескізи.
Зі слів представників музею, працівники Лувра почали знімати зі стін картини да Вінчі, які включені в программу по реставрації і додатковрму вивченню. Коли зі стіни була знята картина «Мадонна з малям зі Святою Анною» на її зворотньому боці були помічені два ледве помітні ескізи.
Один з них зображує голову коня, інший – череп.
Працівники Лувра були вражені побаченим.
«Мадонна з малям зі Святою Анною» була написана на початку XVI століття, і до цих пір про малюнки на її зворотньому боці не було нічого відомо.
Дослідивши ескізи за допомогою спеціальної апаратури, експерти дійшли висновку, що на зворотньому боці картини були не два, а три малюнки.
Крім черепа і голови коня на дошці було зображення маленького Ісуса, що бавився з ягнятком.
Експерти не виключать, що ескізи могли бути виконані самим Леонардо.

З матеріалів Газета.ru