5 оновлень на сторінках сайту


Львівська академія мистецтв

Львівська академія мистецтв є неповторною своїм декоративно-ужитковим спрямуванням, добором навчальних дисциплін, синтезом провідних сучасних тенденцій мистецтва і глибинних традиційних тез (перейти на сайт академії).

Посилання сайту

ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова
Погода в Львові

Новини

22 09 2012 Аліна Максименко. Живопис


З 27 вересня по 23 жовтня 2012 р. в галереї МО “ЛЕМІШ” буде проходити персональна виставка живопису відомого київського художника Аліни Максименко.


13 09 2012 Олег Гижий. Персональна виставка живопису «Місто і люди» 18.09-7.10.2012


Минуло лишень півтора роки відтоді як Олег Гижий представив свою виставку в стінах «Зеленої канапи» і знову цей плідний і популярний художник підготував для нас серію своїх милих, добрих і з почуттям гумору робіт. Здебільшого це міські пейзажі та сюжетні композиції з портретами людей. Звідси і назв...


24 07 2012 ЛЬВІВСЬКІ ТЕМИ


26 липня – 20 серпня в галереї МО ”Леміш” буде проходити колективна виставка живопису ”ЛЬВІВСЬКІ ТЕМИ”.


20 07 2012 Графіка і живопис – антагонізм, чи гармонія протилежностей


Сьогодні, у п’ятницю 20 липня 2012 р. 15.00, у Музеї скла у Львові відкривається виставка робіт Ігоря Марчука «Живопис віражним склом».


14 07 2012 Виставка живопису Андрія Куцаненко


Галерея Art Corali запрошує на відкриття художньої виставки київського художника Андрія Куцаченко «Impression».


14 07 2012 У галереї "Леміш" - колективна виставка живопису та скульптури «Art Ужгород»


Понад 30 живописних полотен буде представлено чотирьма ужгородськими художниками, доповнять експозицію виставки роботи двох скульпторів. Митців об’єднує місто та часовий простір в якому вони живуть і творять....


02 07 2012 Львівська національна галерея відкриває виставку картин Тамари Волошенко


4 липня о 16.00 год. у Львівській національній галереї мистецтв (вул. Стефаника, 3) відкриється персональна виставка заслуженого художника України Тамари Волошенко «Живопис». Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради....


Displaying results 43 to 49 out of 150

< Previous

1

2

3

4

5

6

7

Next >

Львівські художники у картинах відтворили історію вулиці Коперника

У Палаці мистецтв у Львові за підсумками пленеру «В просторі мистецького кварталу» відкрилася виставка робіт львівських художників. Репрезентовані картини у деталях відтворюють історичну цінність архітектури на вулиці Коперника.

Пленер «В просторі мистецького кварталу» був розпочатий з ініціативи Львівської обласної організації Національної Спілки художників України (ЛОО НСХУ) 31 жовтня – у День святого Луки. Саме в День свого покровителя львівські митці вирішили відзначити 15-ту річницю діяльності Палацу мистецтв, а тому організували пленер, що тривав упродовж листопада на вулиці Коперника.

Також однією з причин проведення пленеру стало те, що місцеві історики – Богдан Білан та Ігор Осідач почали писати книгу про вулицю. «Звісно, ми не могли оминути увагою Палац мистецтв. І тому прийшли до пана Олега Микити, голови Спілки художників Львівщини, який запропонував провести пленер, – розповів ЗІКу Богдан Білан. – На пленер зійшлося багато художників. І вони настільки захопилися роботою, що ми кілька разів відкладали початок виставки. Сьогодні ми її відкрили і кожен може реально оцінити те мистецтво, яке художники віднайшли на вулиці Коперника».

Головне завдання пленеру та виставки робіт учасників – привернути увагу до мистецької та історичної цінності архітектури на вулиці Коперника, яка є одним із центів творчості та культури міста.

Голова ЛОО НСХУ Олег Микита зазначив: «На виставці ми представили історію вулиці Коперника. Для чого це потрібно? Через історію, інформацію та мистецтво ми можемо глибше долучити і донести громаді цінності, які маємо. І якоюсь мірою навіть можна порівняти: яке майбутнє ми будуємо в архітектурі і що маємо сьогодні насправді».

Одним із аспектів виставки стане аукціон, частина коштів з якого піде на видавництво книги про вулицю Коперника.


zik.ua/ua/news/2011/11/22/320642

Невідомі ескізи да Вінчі знайдені у Луврі

На зворотній стороні картини знаменитого італійського живописця Леонардо да Вінчі, яка виставлена в Луврі, виявлені невідомі раніше ескізи.
Зі слів представників музею, працівники Лувра почали знімати зі стін картини да Вінчі, які включені в программу по реставрації і додатковрму вивченню. Коли зі стіни була знята картина «Мадонна з малям зі Святою Анною» на її зворотньому боці були помічені два ледве помітні ескізи.
Один з них зображує голову коня, інший – череп.
Працівники Лувра були вражені побаченим.
«Мадонна з малям зі Святою Анною» була написана на початку XVI століття, і до цих пір про малюнки на її зворотньому боці не було нічого відомо.
Дослідивши ескізи за допомогою спеціальної апаратури, експерти дійшли висновку, що на зворотньому боці картини були не два, а три малюнки.
Крім черепа і голови коня на дошці було зображення маленького Ісуса, що бавився з ягнятком.
Експерти не виключать, що ескізи могли бути виконані самим Леонардо.

З матеріалів Газета.ru