5 оновлень на сторінках сайту


Львівська академія мистецтв

Львівська академія мистецтв є неповторною своїм декоративно-ужитковим спрямуванням, добором навчальних дисциплін, синтезом провідних сучасних тенденцій мистецтва і глибинних традиційних тез (перейти на сайт академії).

Посилання сайту

ShiftCMS.net - Каталог сайтів Львова
Погода в Львові

Новини

02 07 2012 У замках Львівщини показують гігантські полотна воєнних баталій

28 червня, у замках «Львівської підкови» після реставрації презентували полотна відомого художника Мартіна Альтомонте.Так, у Золочівському замку виставили картину італійця «Битва під Парканами». У Олеському замку — «Битва під Віднем»....


21 06 2012 Відкриття виставки полотен Альтамонте у замках відтермінували до 29 червня


Голова Львівської обласної ради Олег Панькевич видав розпорядження про забезпечення участі громадськості та депутатів місцевих рад у відкритті експозиції батальних полотен М. Альтомонте «Битва під Віднем» та «Битва під Парканами» в Олеському та Золочівському замках....


21 06 2012 Виставка картин Ужгородських художників


З 27 червня по 24 липня 2012 р. в галереї МО “ЛЕМІШ” буде проходити колективна виставка живопису та скульптури “ART УЖГОРОД”


15 06 2012 Cтепан Пісьо "Живопис"


27 травня – 22 червня 2012 року в галереї “ЯРОВІТ”, що у Львові по вул. Героїв УПА, 72 (в минулому Тургенєва, 72) у приміщенні офісного центру “Концерну Галнафтогаз” - персональна виставка живопису художника Степана ПІСЬО

...


15 06 2012 Про Квіти


З 26 травня по 15 червня 2012р. у Львові в арт-салоні “Сливка” виставка живопису Тетяни Наумович-Сензюк «Про Квіти».


03 06 2012 У Львівському музеї етнографії та художнього промислу 31 травня відкрилася виставка групи художників «Малярство на склі"


В її експозиції представлені роботи відомих майстрів — Оксани Романів-Тріски, Миколи Андрущенка, Ігоря Іваніва, Ігоря Вірщука, Оксани Андрущенко, Романа Лозинського, Мар’яни Мотики, Володимира Чорнобая, Галини Якубишин, Володимира Луканя та Романа Якубишина....


02 06 2012 Запізніле інтерв’ю з Борисом Возницьким


Через несприятливий збіг обставин це інтерв’ю, взяте кілька років тому в директора Львівської національної галереї мистецтв Бориса Возницького, так і не було оприлюдненим. Публікація відкладалася, забувалася, припадала пилюкою....


Displaying results 50 to 56 out of 150

< Previous

1

2

3

4

5

6

7

Next >

Львівські художники у картинах відтворили історію вулиці Коперника

У Палаці мистецтв у Львові за підсумками пленеру «В просторі мистецького кварталу» відкрилася виставка робіт львівських художників. Репрезентовані картини у деталях відтворюють історичну цінність архітектури на вулиці Коперника.

Пленер «В просторі мистецького кварталу» був розпочатий з ініціативи Львівської обласної організації Національної Спілки художників України (ЛОО НСХУ) 31 жовтня – у День святого Луки. Саме в День свого покровителя львівські митці вирішили відзначити 15-ту річницю діяльності Палацу мистецтв, а тому організували пленер, що тривав упродовж листопада на вулиці Коперника.

Також однією з причин проведення пленеру стало те, що місцеві історики – Богдан Білан та Ігор Осідач почали писати книгу про вулицю. «Звісно, ми не могли оминути увагою Палац мистецтв. І тому прийшли до пана Олега Микити, голови Спілки художників Львівщини, який запропонував провести пленер, – розповів ЗІКу Богдан Білан. – На пленер зійшлося багато художників. І вони настільки захопилися роботою, що ми кілька разів відкладали початок виставки. Сьогодні ми її відкрили і кожен може реально оцінити те мистецтво, яке художники віднайшли на вулиці Коперника».

Головне завдання пленеру та виставки робіт учасників – привернути увагу до мистецької та історичної цінності архітектури на вулиці Коперника, яка є одним із центів творчості та культури міста.

Голова ЛОО НСХУ Олег Микита зазначив: «На виставці ми представили історію вулиці Коперника. Для чого це потрібно? Через історію, інформацію та мистецтво ми можемо глибше долучити і донести громаді цінності, які маємо. І якоюсь мірою навіть можна порівняти: яке майбутнє ми будуємо в архітектурі і що маємо сьогодні насправді».

Одним із аспектів виставки стане аукціон, частина коштів з якого піде на видавництво книги про вулицю Коперника.


zik.ua/ua/news/2011/11/22/320642

Невідомі ескізи да Вінчі знайдені у Луврі

На зворотній стороні картини знаменитого італійського живописця Леонардо да Вінчі, яка виставлена в Луврі, виявлені невідомі раніше ескізи.
Зі слів представників музею, працівники Лувра почали знімати зі стін картини да Вінчі, які включені в программу по реставрації і додатковрму вивченню. Коли зі стіни була знята картина «Мадонна з малям зі Святою Анною» на її зворотньому боці були помічені два ледве помітні ескізи.
Один з них зображує голову коня, інший – череп.
Працівники Лувра були вражені побаченим.
«Мадонна з малям зі Святою Анною» була написана на початку XVI століття, і до цих пір про малюнки на її зворотньому боці не було нічого відомо.
Дослідивши ескізи за допомогою спеціальної апаратури, експерти дійшли висновку, що на зворотньому боці картини були не два, а три малюнки.
Крім черепа і голови коня на дошці було зображення маленького Ісуса, що бавився з ягнятком.
Експерти не виключать, що ескізи могли бути виконані самим Леонардо.

З матеріалів Газета.ru