08-03-13 12:05 Вік новини: 4 yrs

У всякого своя доля і свій шлях широкий…

6 березня в Музеї народної архітектури та побуту «Шевченківський гай» урочисто відкрили виставку творчих робіт учнів та майстрів виробничого навчання Львівського вищого професійного художнього училища «…У всякого своя доля і свій шлях широкий…», присвячену 199-ій річниці від дня народження Тараса Шевченка.


На виставці представлено понад 60 робіт майстрів та учнів, зокрема випускників Львівського вищого професійного художнього училища, виконаних в різних техніках.

Основним  сюжетом репродукцій є твори  видатного українського кобзаря, поета, письменника, художника Тараса Шевченка:

- «Смерть Кобзаря», «Бій під Берестечком» – олійний живопис майстра виробничого навчання Хмеляр Р.Г.;

- «Сон»  – батик, майстра виробничого  навчання Шекетери І.О.;

- «Доля», «Тополя» – олійний живопис  Ясінської С.М.;

- «Туман»  – олійний живопис майстра  виробничого навчання Онипко О.І.

У відкритті  виставки взяли участь заступник  директора департаменту з питань освіти, науки, сім’ї та молоді – начальник управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Роман Бабій, в.о. заступника начальника управління професійно-технічної освіти, координації діяльності вищих навчальних закладів та науки Марія Саврук, директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Львівській області Володимир Бобко, а також директори професійно-технічних навчальних закладів м. Львова.

Львів’яни та гості міста можуть відвідати  виставку упродовж березня 2013 року