08-03-13 12:55 Вік новини: 4 yrs

До «Зеленої канапи» за ніжністю літа…

З 26 лютого до 17 березня у галереї «Зелена канапа», що на вул. Вірменській, 7 у м. Львові експонується ніжність та тепло літа, романтика архітектури старого міста та чарівливість природи.

І все це у виставці художньої фотографії  Діни Турук, Алли Сімутіної  та Юлії Плетінки «Квадратура кольору». Всі роботи вражають своєю технікою виконання, оскільки мисткині використовують спеціальні технології принту і текстури.

Тільки-но зайшовши в галерею, відвідувач потрапляє у дивовижний світ барв,  квітів та романтики дивовижного міста Львова. Сміливе поєднання ніжно-пастельних та яскравих тонів створюють відчуття сну, в якому зображення  немов оживають,  сходять із фотографій: чорний кіт Алли Сімутіної впевнено проводить екскурсію Вірменкою, відчуваються аромат квітів маку та кульбабок, які красуються на натюрмортах Юлії Плетінки. А неповторний гербарій Діни Турук зігріває душу теплими та ніжними тонами створюючи відчуття затишку.

Алла Сімутіна

Живе і працює у Львові. Освіту отримала в Інституті Культури міста Санкт – Петербург. Фотографує з 2006 року.
Персональні виставки: “Львів- місце проживання” 2008 галерея “Зелена канапа”, “Рівновага” 2009 Київ, галерея “Грифон”, “Повернення з Парижу” 2010 галерея “Зелена канапа”.

Діна Турук  

народилась у Львові. Закінчила львівську політехніку за спеціальністю архітектор. Працює провідним архітектором приватної фірми.
Під час праці в Миколаєві (обл.) близько 3-х років відвідувала студію З. Бородіної. Пізніше уже працюючи У Львові, в “Гіпромісті” займалася в студії образотворчого мистецтва під керівництвом Ю. Ємельянова, при львівському будинку офіцерів. Фотографує давно, отримує велике задоволення від процесу. Приймала участь в виставках-фотоконкурсах галереї ” Штука”: “Коти-волоцюги та їх походеньки Львовом” (1 місце конкурсу, та “Ті, без кого Львів-не Львів” (2 місце).

Юля Плетінка

Львів’янка 1981 року народження.

2007 р. – 2-місячні курси з фотографії під керівництвом В. Дубаса у Львові. 2009 р. – участь у виставці фотографів-аматорів у галереї Пилип’юка “Світло й тінь” . 2012 р. – вихід у фінал конкурсу SNAC – Social Network Art Competition ( Ukraine) від американської галереї Art People. Січень 2013 р. – публікація у журналі Art Photo Feature (Гонк Конг). Лютий 2013 р. – участь у фінальній виставці у галереї Art People (Лос Анджелес, США). Квітень 2013 р. – участь у фінальній виставці у галереї Art People (Сан Франціско, США).