20-07-12 06:35 Вік новини: 5 yrs

Графіка і живопис – антагонізм, чи гармонія протилежностей

АВТОР: ВІКТОР ПОДОРОЖНИК

Сьогодні, у п’ятницю 20 липня 2012 р. 15.00, у Музеї скла у Львові відкривається виставка робіт Ігоря Марчука «Живопис віражним склом».


Унікальна техніка виконання робіт художника народжує на світ оригінальні та надзвичайно цікаві роботи. Вони викликають дискусії, але не можуть не подобатися. Побачивши їх одного разу, в них закохуєшся і в наступному впізнаєш безпомилково з міліонна інших творінь.

Творчий конфлікт між техніками рисунку і живопису ми можемо спостерігати ще з наскальних малюнків древніх людей. І в наші дні ця тема залишається актуальною. Творча дискусія отримала нові грані з появою нових технологій виконання художніх робіт.

Виставка дає можливість втрутитися у цю дискусію, взявши для прикладу технологію спікання віражного скла на керамічних пластах з елементами розпису силікатними фарбами і поетапно розглянути випадки взаємного впливу графіки і живопису, їх протиріч і гармонії, взаємодоповнення і протистояння.

 

Довідка:

Ігор Марчук народився  в  1957 р.  в  м.  Калуші  Ів-Франківської  обл.

Випускник  архітектурного  факультету  Львівської  політехніки.

Творчо  працює  з  1981р.  в  м.  Львові.

Приймав  участь  у  трьох  групових  виставках  у  Львівському  палаці  мистецтв.

1997р. – в  техніці – живопис  вітражним  склом  на  керамічних  пластах  з  розписом  силікатними  фарбами.

1998р. – в  техніці  живопис  олійними  фарбами  на  ,,чорному  дзеркалі,,.

1999р.- в  техніці  живопис  ,,металізованими,,  олійними  фарбами.

А  також

2005р.-  в  техніці  концептуальна  кераміка.  Персональна  виставка  в.  м.  Калуші  Ів.-Франківської  обл.,   вул. Дзвонарська,5. 142  виставкові  місця.

2006р.-  в  техніці  кераміка  декорована   графікою.  Львівська  галерея  ,,Равлик,,  проспект  Свободи,  підземелля  костелу  Єзуїтів.

2007р.- в  техніці  скульптурна  кераміка.  м.Тернопіль, 14 жовтня.  Виставка  ,,Графіка.  Скульптура,,

2008р.-  в  техніці  живопис  вітражним  склом  на  керамічних  пластах  з  графікою  силікатними  фарбами.  м. Київ,  28 травня.  Музей  українського  народного  декоративного  мистецтва.

Видав  збірку  поезій  ,,Репродукції  думок  художника,,.

Творче  псевдо -  Марчучок.

Перейти на сторінку виставки