23-05-16 18:02 Вік новини: 1 yrs

У Львові запрошують помилуватися пейзажами молодої художниці Лілії Студницької

У середу, 25 травня, у галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття виставки живопису молодої української художниці Лілі Студницької, яка вже здобула визнання в Україні та за кордоном.

Про це повідомляють організатори


Експозиція складається із нової серії живописних пейзажів, створених у 2016 році, які будуть вперше представлені для широкого загалу у галереї Львівської національної академії мистецтв (ЛНАМ).

 

Роботи Лілі Студницької, випускниці ЛНАМ 2011 року, вражають енергетикою. Вони сповнені життєвої сили, свободи, молодості, яскравих позитивних емоцій. Відчутне несамовите захоплення природою та навколишнім світом. Ці твори промовисті та виразні, вони відображають фантастичну динаміку природних явищ.

 

Художня манера Лілі Студницької легка і невимушена. В її роботах присутні надзвичайно цікаві композиційні і тональні експерименти. Художниця не боїться поєднувати активні, яскраві кольори, що створює особливі візуальні ефекти, надає композиціям ефектності та сучасності. Їй властиве особливе відчуття кольору, що займає провідну роль у творчості. Вона сміливо та впевнено оперує яскравими відтінками, та будує композиції на різких контрастних співвідношеннях, що значною мірою і визначає авторську манеру.

 

Як зазначається, ритмічні композиції, виразні лінії та акценти, активна гра кольорів на полотні засвідчують непересічний творчий потенціал художниці, яка поступово займає своє місце на міжнародному мистецькому ринку. З огляду на сучасні мистецькі та дизайнерські тенденції, роботи Лілії є актуальними та цілком відповідають часу.

 

zik.ua