Ірина Фартух

Художниця, член Національної спілки художників України з 2005 року.

Творчу діяльність художниця розпочала 1983 року, коли пройшли її перші обласні виставки. З 1997 року Ірина Фартух – постійний учасник виставок в Україні та за кордоном ( Канада, Угорщина, Ізраїль, Польща).

Ірина Фартух розвиває лінію фактурного живопису, експериментуючи в галузі технологій, художниця звертається до добре відомих у малярстві тем – натюрморту, портрету та жанрового малярства, анімалістики. До усіх цих тем художниця підходить з однаковою відповідальністю, і саме це наповнює її картини емоційністю та внутрішньою красою.

Картини художниці

Ірина надзвичайно тонко відчуває колір, її картини наповнені світлом і дуже настроєві. Це карпатські пейзажі, львіські вулички, морські хвилі і квіти, квіти, квіти - виписані з великою любов'ю і ніжністю.

"Ірині Фартух під силу ви­рішувати майже усі жанрові лінії, які перед сучасним живописцем-фігуративістом ставить життя, - розповідає про художницю мистецтвознавець Андрій Дорош, - пейзаж, натюрморт, портрет, жанр, що свідчить про неабияку ерудованість художниці та емоційну самодостатність натури. Не пориваючи шеренги авангарду, Ірина Фартух неспішно, але з великою любов'ю будує власний варіант світу, в якому затишно й приємно мешкати не тільки їй, а й усім тим, кого вона туди запросить".