Олена Каменецька-Остапчук

Олена Каменецька-Остапчук народилась 1964 року у Львові, вчилася живопису у В.Овсійчука, рисунку у Б.Буряка, закінчила Український поліграфічний інститут ім.І.Федорова, відділення графіки. Учасник понад 20 всеукраїнських виставок, незмінний учасник Львівських осінніх салонів. Член Спілки художників України. Автор п’яти персональних виставок.

18.08.2009 - в «Зеленій канапі» мистецька «Дегустація»

У Львові відкрито виставку живопису "Дегустація" Олени Каменецької-Остапчук
18 серпня, у мистецькій галереї "Зелена канапа" у Львові відбулося відкриття виставки живопису Олени Каменецької-Остапчук під назвою "Дегустація". Виставку присвячено світлій пам’яті Андрія Дороша, адже, за словами художниці, саме він її "за руку привів у велике мистецтво". "Дегустація" триватиме до 6 вересня.

Художниця подорожувала Грузією, Вірменією, Львовом і малювала пейзажі-враження, спогади, настрій і смак. З надзвичайною чуттєвістю поклала соковиті фарби на величезного розміру полотна, що склали "Дегустацію". На відкритті виставки атмосферу подорожі в просторі й часі яскраво підкреслювали мелодії дудука у виконанні Данила Джина Петрушевича.

"Пізнє літо надає змогу зануритися в спогади від власних подорожей, відчути їхній післясмак, а також продегустувати смак подорожей Олени, яка так закохалась в краєвиди Вірменії та Грузії", - зазначила директор галереї Олеся Домарадзька.